Buty 8000 Everest EVO RR - black/orange

wysyłka do 3 dni
2 799,00  3 999,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz ROZMIAR OBUWIA:
darmowa wysyłka od 150 zł
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Buty wysokogórskie Zamberlan 8000 Everest EVO RR to model dla miłośników wypraw na najwyższe szczyty, którzy od swojego ekwipunku oczekują maksymalnego wsparcia. Niezwykle wytrzymałe i świetnie izolujące pozwolą na zdobywanie najtrudniejszych szlaków.

Buty wysokogórskie Zamberlan 8000 Everest EVO RR przeznaczone są na ekstremum, dlatego też przy jego tworzeniu zastosowano wiele dopracowanych rozwiązań technicznych, zapewniających wytrzymałość, komfort termiczny oraz wygodę użytkowania. Wyjmowane botki sprawdzą się podczas odpoczynku w namiocie po całodziennym działaniu przy zakładaniu poręczówek czy w końcu po ataku szczytowym. Aluminiowa warstwa odpowiada za utrzymanie optymalnej temperatury, natomiast usztywniona podeszwa oraz środkowa część w okolicach kostki zapewni stabilność. Panel elastyczny umieszczony na języku ułatwi zakładanie botka. Całość zapinana jest szerokim i wytrzymałym rzepem Velcro®.

Zintegrowany z cholewką butek wyposażony został w uszczelniony zamek YKK® zabezpieczy przed dostawaniem się wilgoci i śniegu do wnętrza buta. Maszynka zamka posiada długi uchwyt, co ułatwi używanie suwaka także w grubych łapawicach. Gumowe otoki w dolnej części cholewki zapewniają dodatkową ochronę przed zniszczeniem butów oraz zapobiegają powstawaniu zniekształceń również podczas wieloletniego użytkowania. Do wykonania samej cholewki wykorzystano jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów Cordurę®, chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi w dolnej i środkowej części buta. Buty wysokogórskie Zamberlan 8000 Everest EVO RR wyposażone zostały w podeszwę Vibram® Penia, znanej i cenionej włoskiej marki. Sprawdzony bieżnik zapewnia doskonałą przyczepność, poszczególne podeszwy o różnej gęstości odpowiadają za optymalną amortyzację. Dodatkowo zastosowane tutaj wkładki Zamberlan TPU PCS pozwalają na wpięcie raków automatycznych wszystkich wiodących firm produkujących sprzęt górski.

 

Zobacz również
Współpracujemy z