Buty Zamberlan Airound GT RR Lady - light green

dostawa do 48 godzin
699,00 
darmowa wysyłka od 250 zł
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Opracowane z myślą o damskiej stopie buty wyposażone w membranę Gore-Tex®  Surround to nowa jakość w lekkich butach turystycznych, dzięki której stopa ma zapewnioną oddychalnosć na niespotykanie wysokim poziomie.

Nowoczesne rozwiązania i maksymalna wygoda to znaki charakterystyczne dla włoskiego producenta obuwia. Najnowsze damskie buty Airound GT RR Lady wprowadzają turystykę na zupełnie nowy poziom. Możliwe stało się połączenie dużej wodoodporności przy jeszcze większej oddychalnosci całej konstrukcji.

Ścisła współpraca pomiędzy firmą Zamberlan i Gore-Tex® pozwoliła na opracowanie takiej konstrukcji buta, aby wymiana wilgotnego powietrza była możliwa nawet od spodniej części stopy. Odpowiada za to wprowadzona dodatkowa warstwa śródpodeszwy. Jej specjalna struktura posiada wiele kanalików, którymi powietrze swobodnie dociera do skraju podeszwy i może się wydostać na zewnątrz. Struktura taka, oprócz zapewnienia wysokiego poziomu oddychalności dodatkowo podnosi właściwości amortyzacyjne buta. Sama stopa jest oczywiście ze wszystkich stron otoczona membraną Gore-Tex®  Surround, która chroni przed dostawaniem się wody z zewnątrz.

Całą konstrukcję udało się tak opracować, aby utrzymać wyjątkowo niską wagę. Dzięki temu buty są świetnym wyborem na wszelkie wycieczki i wyprawy w nieco wyższych temperaturach, kiedy musisz być przygotowany na niespodziewaną zmianę pogody.

Lekka cholewka została wyposażona w odpowiednie wzmocnienia z przodu, chroniące palce, a także sam but przed łatwym uszkodzeniem o skały, czy korzenie. W modelu tym wykorzystano sprawdzoną już podeszwę Vibram® Speed Hiking Lite, która dobrze spisuje się w zróżnicowanym terenie. Pozwala na sprawne i szybkie pokonywanie różnego podłoża, dzięki czemu nie zaskoczy Cię żaden szlak. Ponadto zastosowana w śródpodeszwie pianka gwarantuje optymalny poziom amortyzacji.

Opracowane z myślą o kobietach buty to optymalny wybór na cieplejsze pory roku.

Cholewka:Siateczka 3D Mesh + pianka PU + inserty z siateczki
Membrana:V
Podeszwa:Vibram Speed Hiking Lite
Podszewka:Materiał tekstylny
Śródpodeszwa:Pianka PU
Wzmocniony przód:V
GORE-TEX® w obuwiu:GORE-TEX® SURROUND® Footwear
Typ GORE-TEX®:GORE-TEX® SURROUND® Footwear

 

                                                                                                                                   
Pobierz plik: https://www.broadpeak-outdoor.pl/images/upload/odstapienie-od-umowy-1.jpg

Zobacz również