CT Karabinek PILLAR PRO TG red

wysyłka do 48 godzin
89,99  109,99 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Karabinek owalny Climbing Technology Pillar Pro TG posiada intuicyjny w obsłudze zamek, pozwalający na właściwe wykonywanie wszelkich operacji linowych. Odpowiednio zaprojektowany kształt również przekłada się na płynność sprzętowych manewrów.

Został wykonany w technologii kucia na gorąco ze stopów lekkich, co gwarantuje wytrzymałość na odpowiednim poziomie przy zachowaniu niskiej wagi. Karabinek będzie łatwo współpracował z szeregiem przyrządów zjazdowych i zaciskowych. A jego krawędzie optymalnie wyprofilowano w miejscach, w których dochodzi do styku z liną i przyrządami, co może wpływać na jego dłuższą żywotność.

Charakterystyczne ząbki zostały wyeliminowane, by zapobiegać haczeniu o linę, taśmy czy przyrządy. Można wykorzystać go do rozmaitych aktywności, posłuży w alpinizmie, speleologii, w metodach ratowniczych oraz we wspinaczce metodą sztucznych ułatwień oraz w trakcie zdobywania metrów podczas wspinania wielkościanowego.

 

Waga: 75 g 

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z