Damskie buty trekingowe VIOZ GT LADY - DARK BROWN

wysyłka do 48 godzin
759,00  978,99 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz ROZMIAR OBUWIA:
darmowa wysyłka od 150 zł
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Zamberlan Vioz GT Lady to zaprojektowane specjalnie dla kobiet najwyższej jakości obuwie trekkingowe.

Miłośniczki krótkich hikingów, ale i dużo dłuższych wypraw trekkingowych będą w siódmym niebie. Wyglądający niezwykle klasycznie i elegancko model buta Vioz GT Lady kusi nie tylko ponadczasową stylistyką i widoczną gołym okiem jakością wykonania, ale przede wszystkim niezwykłymi osiągami w terenie.

Ich cholewka została w całości wykonana z pełnej skóry licowej, której wytrzymałość i gama zastosowań zdążyła już obrosnąć legendą. Impregnacja Hydrobloc® dodatkowo zapobiega wnikaniu wody w jej głąb. Pod wartswą najwyższej jakości skóry znajduje się natomiast słynna i wysoko ceniona na całym świecie membrana GORE-TEX® Performance Comfort. Jest ona jedną z najdoskonalszych barier dla wody, która jednocześnie zapewnia świetną oddychalność i mikroklimat wewnątrz obuwia. Wersja Performance Comfort sprawdza się znakomicie w różnorodnych warunkach - najlepiej podczas przejściowych pór roku, jednak na przykład zimą, stosując do niej odpowiednio grubą skarpetę, nie będziesz miała powodów do narzekań.

Zamberlan Vioz GT Lady wykonano na specjalnym, odpowiadającym anatomicznemu kształtowi damskiej stopy kopycie. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której but na długość jest dopasowany odpowiednio, jednak cały czas coś "nie gra". Zapobiegniesz też powstawaniu odcisków i wszystkim innym niemiłym konsekwencjom źle dopasowanego obuwia. Dopracowana wkładka zapewnia wsparcie stopy w każdym momencie użytkowania butów i tylko poprawia uczucie komfortu, nawet podczas najdłuższych dróg.

Niezwykle istotnym elementem każdego buta trekkingowego jest podeszwa. Tutaj nie ma zabawy w półśrodki i drogi do celu na skróty. Zamberlan® Vibram® 3D to guma najlepsza z najlepszych, zapewniająca świetne czucie terenu, wytrzymałość i niezawodną przyczepność. Głęboki bieżnik to gwarancja dobrej trakcji, a delikatnie podcięta pięta ułatwia hamowanie. Poliuretanowa śródpodeszwa zwiększa kontrolę każdego kroku i daje odpowiednią amortyzację, wspieraną także przez system tłumienia drgań ZSC.

Zamberlan Vioz GT Lady to doskonałe damskie buty do przejść w trudnym terenie, które sprawdzą się na każdym górskim szlaku.

Najważniejsze cechy:

  • Buty Zamberlan są wykonywane ręcznie w fabryce we Włoszech;
  • Membrana GORE-TEX® Performance Comfort zapewnia wysoki poziom wodoodporności i oddychalności;
  • Cholewka z wytrzymałej pełnej skóry licowej;
  • Specjalna impregnacja cholewki HYDROBLOC®;
  • Konstrukcja Zamberlan Air System zwiększa komfort i oddychalność;
  • System tłumienia drgań ZCS;
  • Techniczna podeszwa Vibram® 3D;

 

Zobacz również
Współpracujemy z