Fayren butelka termiczna Nordkapp black 750ml

wysyłka do 48 godzin
119,00 
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

        FAYREN NORDKAPP 750 ml to butelka termiczna łącząca innowacyjne rozwiązania z designerskim podejściem. Wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/8 (304), utrzymuje wysoką temperaturę napojów gorących do 12 godzin a zimnych nawet do 24 godzin zwłaszcza jeżeli zamkniesz napój z kostkami lodu. W zestawie z Nordkapp znajdują się dwa rodzaje funkcjonalnych nakrętek, które zapewniają pełną szczelność butelki.

Technologia na Najwyższym Poziomie
Jak wszystkie nasze produkty również Nordkapp jest wykonana w technologii „Vacuum Double Wall” czyli posiada podwójne stalowe ścianki, a przestrzeń między nimi wypełnia próżnia co zapewnia świetną termoizolacyjność i długi czas utrzymania temperatury napoju. Dodatkowo wewnętrzna powierzchnia butelki jest zabezpieczona hydrolitycznie co jeszcze bardziej podnosi odporność na korozję i zwiększa bezpieczeństwo codziennego użytkowania.

Pełen Pakiet Funkcji

FAYREN NORDKAPP to nie tylko praktyczny gadżet, ale również stylowy akcent. Posiada dwa korki – sportowy z wbudowaną słomką do wygodnego picia podczas aktywności oraz stalowy, elegancki korek chroniący przed przypadkowym otwarciem.

Design Na Czasie
 Linia FAYREN NORDKAPP wyróżnia się nowoczesnym designem z malowanymi proszkowo powierzchniami dostępnymi w wielu kolorach. Zadbaliśmy również o to, żeby na sezon 2024 nasze produkty były dostępne w kolorze „Apricot Crush” – który został oficjalnie ogłoszony kolorem roku 2024 !

Wszechstronność i Ochrona Środowiska
Butelka sprawdzi się w różnych sytuacjach – od codziennych aktywności po podróże. Zaleca się mycie ręczne, aby utrzymać ją w doskonałym stanie. Idealna dla użytkowników w każdym wieku :)

      FAYREN NORDKAPP to nie tylko butelka termiczna, lecz stylowy towarzysz, podkreślający świadomość zarówno w kwestii designu, jak i ekologii. Bądź nowoczesny, troszcz się o środowisko – wybierz FAYREN NORDKAPP. To więcej niż butelka, to styl życia.

 

WYMIARY BUTELKI:

Wysokość : 27,5cm,

Średnica : 7,5cm,

Średnica wlewu: 4,5cm

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z