KURTKA MEMBRANOWA MILO SURAY RED AQUATEX 2,5 L

wysyłka do 48 godzin
389,00  529,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz ROZMIAR :
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Kurtka Suray posiada wygodny krój, regulowany obwód dołu, regulowane makkiety oraz kaptur o regulowanym obwodzie chowanym w kołnierz.
Podklejone szwy gwarantują, że nawet w trudnych warunkach pogodowych ubrania pod kurtką pozostaną suche. 

 

  • regulowany kaptur
  • 2 kieszenie główne
  • 1 kieszeń na na ramieniu 
  • regulowane makienty 
  • materiał: AQUATEX


 
Aquatex ™ – grupa różnych tkanin laminowanych z mikroporowatą membraną poliuretanową. Membrana ta łączy w sobie dwie przeciwstawne właściwości; z jednej strony mikropory zawarte w poliuretanie są mniejsze niż cząsteczki wody, powodując, że Aquatex jest wodo- i wiatroszczelny, z drugiej natomiast są one znacznie większe niż molekuły pary wodnej wytwarzanej przez organizm podczas aktywności fizycznej. Pozwala to na efektywne odprowadzanie wilgoci z dala od ciała i jej odparowywanie do otoczenia. Zjawisko to, popularnie zwane oddychaniem tkaniny, pozwala utrzymać naturalny mikroklimat organizmu ograniczając poczucie przegrzewania oraz dyskomfort wynikający z utrzymywania się wilgoci pomiędzy odzieżą a ciałem.
 

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z