Opaska 2 Layers Midweight Merino Wool Headband Buff WINE MELANGE

dostawa do 48 godzin
89,99 
darmowa wysyłka od 150 zł
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Opaska 2 Layers Midweight Merino Wool Headband - delikatna opaska, wykonana w 100% z wełny Merino. Zaprojektowana w zgodzie z poszanowaniem środowiska naturalnego, tak aby uzyskać produkt przyjazny środowisku i niezwykle wygodny w użytkowaniu produkt. Opaska będzie Ci służyć podczas aktywności o niskim natężeniu np. podczas wspinaczki czy podczas spacerów po lesie.

Naturalnie zapobiega powstawaniu brzydkich zapachów.
Dla zwiększenia wygody opaska jest wykonana, tak aby zminimalizować otarcia powodowane przez szwy.
Naturalne włókna ograniczają rozwój bakterii.
Pot i wilgoć powstająca w trakcie wysiłku fizycznego odprowadzana jest na zewnątrz. Wełna Merino zapewnia komfort oraz pomaga utrzymać stałą temperaturę ciała. 
Ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Jest produkowana w oparciu o naturalne procesy, minimalizując negatywny wpływ na ekosystem.
Wełna użyta do wyprodukowana chusty nie pochodzi z hodowli stosującej mulesing
Wool Buff

Wełna Merino (z owiec merynosowych z Nowej Zelandii) uznawana jest za jedną z najlepszych tkanin na świecie. Cechuje ją niespotykana zdolność do pochłaniania wilgoci – jest w stanie wchłonąć ok. 30-35% swojej wagi. Znakomicie odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu wnętrze tkaniny pozostaje suche nawet w najcięższych warunkach. Wełna Merino wyróżnia się na tle innych materiałów swoją delikatnością dla skóry - nie wywołuje uczucia swędzenia. Nie wywołuje alergii. Naturalne właściwości antybakteryjne wełny Merino gwarantują, że materiał ten nie chłonie zapachów i jest odporny na ogień. Charakteryzuje się również wysoką ochroną przeciw UV.

  • Gramatura: 500 gr/m² (2 warstwy 250  gr/m²)
  • Obwód głowy: 50/58 cm 

Zobacz również
Współpracujemy z