Plecak Gregory Nano 16 Gregory SPARK ORANGE

wysyłka do 48 godzin
159,00  199,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
darmowa wysyłka od 150 zł
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Lekki plecak Nano o pojemności 16 litrów może pomieścić najważniejsze rzeczy osobiste, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielu codziennych aktywności - od poznawania lokalnych ścieżek, w których jeszcze nie miałeś okazji być, po koncert na świeżym powietrzu czy krótki weekend za miastem. Konstrukcja plecaka z dostępem do głownej komory od góry oraz wygodna kieszeń frontowa zapewniają komfort i wygodę w użytkowaniu. Miękki i składany materiał sprawia, że plecak nadaje się do zapakowania do bagażu głównego zawsze wtedy, gdy chcesz zabrać go ze sobą w podróż.

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
MODEL Plecak
KOLOR Black Woodland Camo
MATERIAŁ Body: 210D Honeycomb Cryptorip Nylon
WYMIARY 17.8 x 45.7 x 22.9 cm
MAX POJEMNOŚĆ 6.8 kg
POJEMNOŚĆ 16 L
WAGA 0.36 kg
SKU 111497-9183
MATERIAŁ KORPUS PLECAKA 210D Honeycomb Cryptorip Nylon
PODSTAWA 420D nylon o wysokiej gęstości
SZELKI NARAMIENNE / PAS BIODROWY / CZĘŚĆ LĘDŹWIOWA Perforated CLPE Foam
WSPARCIE STELAŻA Supportive CLPE Foam
PODSZEWKA 135D HD POLYESTER WYTŁOCZONY

 

Plecaki Gregory (łącznie z ręcznie wykonywanymi prototypami) są projektowane przez wykwalifikowanych rzemieślników w  głównej siedzibie w Salt Lake City w Stanach Zjednoczonych. Do produkcji używa się  najnowocześniejszych technologii i przyszłościowych rozwiązań w dziedzinie bagażu, aby zapewnić Ci najbardziej optymalne, niezawodne i techniczne plecaki dostępne na rynku.

 

OD 1977

Założyciel marki Wayne Gregory urodził się z pasją do projektowania plecaków, którym mógłby zaufać w nawet najbardziej ambitnych życiowych przygodach. Udało mu się tego dokonać dzięki stworzeniu pionierskich systemów nośnych, które harmonizują się z Twoim ciałem, działają z Tobą, a nie przeciwko Tobie, bezustannie zwracając uwagę na dopasowanie do unikalnej geometrii damskiej i męskiej oraz wdrażając nowe materiały i technologie. To unikalne podejście do biznesu dało Wayne'owi pewność, że zaoferuje swoim klientom dożywotnią gwarancję, którą marka honoruje do dziś.

Przez kolejnych 40 lat obsesja Wayne'a w zakresie innowacji, wydajności oraz komfortu plecaków Gregorego doprowadziła markę do pozycji wiodącego producenta w zakresie jakości oraz niezawodności produktów dostępnych w ponad 45 krajach. Gregory zdobył i wciąż zdobywa prestiżowe nagrody za innowacyjność swoich produktów, jednak najważniejsze dla marki jest zadowolenie i zaufanie swoich klientów, którzy zabrali Gregorego w swoje outdoorowe przygody.

 

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z