Plecak trekkingowy Gregory Maya 25 Plecak Iris Red ♀

wysyłka do 48 godzin
499,00  639,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Gdy potrzebujesz wygodnego plecaka na całodzienne wyprawy, z pomocą przychodzi model Maya 25. System nośny BioSync odpowiednio rozkłada przenoszony ciężar (środek ciężkości jest przesunięty do centrum), a tylny panel z pianki 3D zapobiega przegrzaniu. Pozostałe funkcje gwarantują dodatkową frajdę i znacznie większą wygodę.

 

 • Oddychający panel tylny z pianki 3D
 • Komfortowe i pewne pętle do ściągania zamków błyskawicznych
 • Dwuwarstwowe dno zwiększające trwałość

Elastyczny pas biodrowy i pasy naramienne systemu nośnego BioSync rozciągają się, podążając za naturalnym ruchem Twojego ciała.


Dzięki regulowanej wysokości systemu nośnego (zakres regulacji: 9 cm) obciążenie jest równo rozłożone.


Piankowy tylny panel z aerodynamicznymi tunelami wentylacyjnymi umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza i sprawia, że plecy się nie przegrzewają.


Perforowane, wyściełane pasy naramienne z elastycznymi krawędziami zapewniają dynamikę, oddychalność oraz wygodę.


Duże kieszenie na zamek na pasie biodrowym są wystarczająco pojemne, żeby pomieścić telefon i przedmioty niezbędne podczas wędrówki.

Niezależna kieszeń na zamek z zaczepem SpeedClip (system montażu SpeedClip jest kompatybilny z bukłakami na wodę marki Gregory – sprzedawane osobno).


Górna kieszeń „szybkiego dostępu” na niezbędne drobiazgi.
Z przodu elastyczna i trwała kieszeń z siateczki.


Podwójne, elastyczne kieszenie boczne z siateczki oraz boczne pasy kompresyjne, umożliwiające przytroczenie dodatkowego sprzętu.


Mocowanie kijów trekkingowych z regulowanymi górnymi pętlami bungee i odblaskową pętlą dolną.
Z przodu odblaskowa pętla służąca do zamocowania lampki, u góry odblaskowe uchwyty na sprzęt.


Dopasowane, profilowane uchwyty zamków błyskawicznych i profilowane sprzączki do pasów
Model dostępny w wersji Plus Size z przedłużonymi pasami naramiennymi, a także dodatkowym zapasem przy pasie biodrowym i w innych miejscach, co umożliwia odpowiednie dopasowanie do każdej sylwetki.


Szczegóły produktu

 • Materiał Body: 100D High Density 30% Recycled Nylon & 210D High Density 45% Recycled Nylon with PFC-Free DWR
 • Wymiary 23.4 x 50.8 x 28.5 cm
 • Max pojemność 11.3 kg
 • Pojemność 25 L
 • Waga 0.916 kg
 • SKU 145280-9975
 • Materiał Korpus Plecaka
 • 100D High Density 30% Recycled Nylon & 210D High Density 45% Recycled Nylon with PFC-Free DWR
 • Podstawa 210D High Density 45% Recycled Nylon with PFC-Free DWR
 • szelki naramienne / pas biodrowy / część lędźwiowa
 • Multi-Density LifeSpan EVA foam
 • Podszewka 40% Post-consumer Recycled 135d Polyester With Pfc-free Dwr
 • Pack Hardware Bluesign approved buckles

Plecaki Gregory (łącznie z ręcznie wykonywanymi prototypami) są projektowane przez wykwalifikowanych rzemieślników w  głównej siedzibie w Salt Lake City w Stanach Zjednoczonych. Do produkcji używa się  najnowocześniejszych technologii i przyszłościowych rozwiązań w dziedzinie bagażu, aby zapewnić Ci najbardziej optymalne, niezawodne i techniczne plecaki dostępne na rynku.

 

OD 1977

Założyciel marki Wayne Gregory urodził się z pasją do projektowania plecaków, którym mógłby zaufać w nawet najbardziej ambitnych życiowych przygodach. Udało mu się tego dokonać dzięki stworzeniu pionierskich systemów nośnych, które harmonizują się z Twoim ciałem, działają z Tobą, a nie przeciwko Tobie, bezustannie zwracając uwagę na dopasowanie do unikalnej geometrii damskiej i męskiej oraz wdrażając nowe materiały i technologie. To unikalne podejście do biznesu dało Wayne'owi pewność, że zaoferuje swoim klientom dożywotnią gwarancję, którą marka honoruje do dziś.

Przez kolejnych 40 lat obsesja Wayne'a w zakresie innowacji, wydajności oraz komfortu plecaków Gregorego doprowadziła markę do pozycji wiodącego producenta w zakresie jakości oraz niezawodności produktów dostępnych w ponad 45 krajach. Gregory zdobył i wciąż zdobywa prestiżowe nagrody za innowacyjność swoich produktów, jednak najważniejsze dla marki jest zadowolenie i zaufanie swoich klientów, którzy zabrali Gregorego w swoje outdoorowe przygody.

 

 

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z