Plecak turystyczny Nano 30 Plecak Bright Navy

wysyłka do 48 godzin
469,00 
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Plecak Nano 30 zapewnia wyższy poziom komfortu i stabilności dzięki w pełni wyściełanymi pasami ramiennymi i oddychającemu panelowi tylnemu. Dostęp od góry ułatwia wsuwanie sprzętu, a duże kieszenie i elastyczna przegroda z siateczki tworzą funkcjonalną przestrzeń dla wszystkich niezbędnych rzeczy.

 

 

 

Najważniejsze cechy:

 

 • Komora główna ze ściągaczem zabezpieczona zapinaną na klamrę klapą, na której znajduje się kieszeń górna zasuwana na zamek błyskawiczny.
 • Wyściełane siateczką airmesh pasy ramienne z zapinanym na klamrę zatrzaskową paskiem piersiowym oraz pętlami na sprzęt hydracyjny.
 • Oddychający, wykrawany panel tylny i zdejmowany pas biodrowy 1,5"/ 38 mm
 • Oddzielna komora hydracyjna z dostępem z zewnątrz oraz uniwersalnym zaczepem hydracyjnym
 • Duża komora główna zapinana na zamek błyskawiczny i podwójne paski kompresyjne z klamrami zatrzaskowymi
 • Regulowana pętla mocująca i górna blokada przeciwwstrząsowa do kijków trekkingowych lub czekana.
 • Przednia podręczna kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny oraz wewnętrzna siateczkowa kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny z klipsem na klucze.
 • Boczna kieszeń z siateczki na butelki z wodą i podręczne przedmioty oraz zapinana na zamek kieszeń dla bezpiecznego i szybkiego dostępu do przedmiotów w podróży.
 • Dopasowane, profilowane uchwyty zamków błyskawicznych.
 • Odblaskowe pętle taśmowe dla widoczności i przednia pętla na latarkę.
 • Wymiary 24 x 54 x 28 cm
 • Waga 0.73 kg

Plecaki Gregory (łącznie z ręcznie wykonywanymi prototypami) są projektowane przez wykwalifikowanych rzemieślników w  głównej siedzibie w Salt Lake City w Stanach Zjednoczonych. Do produkcji używa się  najnowocześniejszych technologii i przyszłościowych rozwiązań w dziedzinie bagażu, aby zapewnić Ci najbardziej optymalne, niezawodne i techniczne plecaki dostępne na rynku.

 

OD 1977

Założyciel marki Wayne Gregory urodził się z pasją do projektowania plecaków, którym mógłby zaufać w nawet najbardziej ambitnych życiowych przygodach. Udało mu się tego dokonać dzięki stworzeniu pionierskich systemów nośnych, które harmonizują się z Twoim ciałem, działają z Tobą, a nie przeciwko Tobie, bezustannie zwracając uwagę na dopasowanie do unikalnej geometrii damskiej i męskiej oraz wdrażając nowe materiały i technologie. To unikalne podejście do biznesu dało Wayne'owi pewność, że zaoferuje swoim klientom dożywotnią gwarancję, którą marka honoruje do dziś.

Przez kolejnych 40 lat obsesja Wayne'a w zakresie innowacji, wydajności oraz komfortu plecaków Gregorego doprowadziła markę do pozycji wiodącego producenta w zakresie jakości oraz niezawodności produktów dostępnych w ponad 45 krajach. Gregory zdobył i wciąż zdobywa prestiżowe nagrody za innowacyjność swoich produktów, jednak najważniejsze dla marki jest zadowolenie i zaufanie swoich klientów, którzy zabrali Gregorego w swoje outdoorowe przygody.

 

 

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z