Poręczny kubek termiczny Esbit Majoris Thermo Mug - matt

wysyłka do 48 godzin
79,00  119,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Świetny kubek termiczny do codziennego użytkowania – Esbit Majoris Thermo Mug to przyciągający wzrok wygląd i wysoka funkcjonalność gdziekolwiek się znajdziesz.

Klasyczny kubek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom sprawdzonych rozwiązań, a dzięki świetnej stylizacji spełni również wymagania osób poszukujących nowości.

Kubek Esbit Majoris Thermo Mug posiada kompaktowe rozmiary, świetnie sprawdzające się podczas codziennego użytkowania. Załączono do niego specjalną przykrywkę z tworzywa, która ogranicza straty ciepła, a także chroni przed przypadkowym rozlaniem napoju. Umieszczono w niej otwór, który umożliwia wygodne picie. Kubek można również użytkować bez niej. Całość świetnie leży w dłoni, dzięki czemu optymalnie sprawdza się zarówno na stole, jak i podczas przenoszenia.

Za zachowanie skutecznej izolacji odpowiadają dwie stalowe ścianki z umieszczoną między nimi próżnią. Takie rozwiązanie skutecznie chroni napój przed szybką utratą optymalnej temperatury. Jednocześnie zewnętrzne ścianki nie ulegają szybkiemu nagrzaniu, dzięki czemu można komfortowo trzymać kubek nawet z bardzo gorącym napojem.

W modelu tym zastosowano pod spodem przyczepny panel, który zmniejsza ryzyko przesuwania się kubka na gładkiej powierzchni stołu.

Materiały wykorzystane w kubku nie zawierają szkodliwych związków BPA oraz ftalanów.

Pojemność: 280 ml

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z