SC3002U Stopki MERINO WOOL unisex czarny

wysyłka do 48 godzin
29,99  31,99 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz Rozmiar :
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Stopki są nieodłącznym elementem garderoby. Czy zastanawialiśmy się jak ważne zadanie posiadają? Otóż dzięki skarpetkom nasze stopy nadmiernie się nie pocą. Chronią je również przed otarciami, które mogą wywołać noszone przez nas buty. Ważne jest, aby były wykonane z naturalnych włókien, przez co nie narazimy się na wytworzenie nieprzyjemnych zapachów, które powodują skarpetki syntetyczne. Aby odpowiednio zadbać o Twoje stopy, stworzyliśmy skarpetki stopki z wełny merynosów, które można nosić do każdego typu obuwia. Przyjrzyjmy się jakie zalety  mają nasze stopki z merino i dlaczego powinny znaleźć się w Twojej szufladzie ze skarpetkami.

Stopki z wełną merynosów zadbają o Twoje stopy w każdej sytuacji.
Jak już wspomnieliśmy, najlepiej aby skarpetki były wykonane z naturalnych włókien. Dlatego powstał pomysł, aby stworzyć skarpetki właśnie z wełny merino, która jest stworzona przez matkę naturę, dbając o owce merynosy. Owce te żyją w warunkach gdzie roczna amplituda temperatur waha się od 35°C do -30°C. Runo owiec przystosowało się do tak skrajnych warunków, nie pozwalając na przegrzanie i wychłodzenie zwierzęcia. Możemy skorzystać z naturalnych właściwości merino. Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu z niej odzieży i bielizny. Dzianina z której powstały skarpetki, posiada dwuwarstwową strukturę dzianiny. Stopki Merino Wool są wykonane bezszwowo, więc eliminujemy ryzyko powstawania otarć, podrażnień oraz dyskomfortu powstałego przez wystające szwy. Co ważne, są bezuciskowe, jednocześnie trzymając się idealnie stopy. Stopki w górnej części posiadają ażurowaną strefę, aby cyrkulacja powietrza i oddychalność była jak najlepsza. Trzy delikatne silikonowe paseczki, trzymają skarpetki na stopie, nie pozwalając im na zsuwanie, niezależnie czy mamy na stopach buty czy nie. Są szeroko wykrojone, dlatego dopasują się do każdego typu obuwia- adidasów, balerin czy mokasynów. Skarpetki mają w swoim składzie funkcyjne mikrowłókna, które zwiększają wytrzymałość dzianiny. Wełna merino nie przejmuje nieprzyjemnych zapachów, dlatego uczucie świeżości pozostanie z Tobą przez cały intensywny i aktywny dzień. Sprawdzą się w upalne jak również w chłodniejsze dni, termoregulując temperaturę stopy w obuwiu. Nasze stopki pomogą Ci w zadbaniu o higienę Twoich stóp każdego dnia. Skarpetki wraz z naszymi butami Barefoot z wełną merynosów stworzą idealny duet. Dzięki temu, że oba produkty posiadają w składzie wełnę merino tworzy się między nimi poduszka powietrzna, która zapewnia idealną termoregulację oraz cyrkulację przegrzanego powietrza.

 

Gramatura 254 g/m2
Skład 63% wełna merino, 32 % poliamid, 4% elastan, 1% polipropylen

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z