Skarpety damskie Bridgedale WoolFusion Trekker Lady - silver grey

wysyłka do 48 godzin
65,00  89,90 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz Rozmiar :
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Rewelacyjne damskie skarpety trekkingowe Bridgedale WoolFusion Trekker to doskonała jakość i materiały zapewniające maksymalną wygodę każdej miłośniczce wędrówek.

Skarpety zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach, które pozostają aktywne przez cały rok. Doskonała termika oraz wygoda sprawiają, że model ten może być wykorzystywany w butach trekkingowych niemal o każdej porze roku, oferując stopom świetne warunki podczas marszu. Dzięki dłuższemu krojowi całość doskonale współpracuje z butami za kostkę, chroniąc stopy przed otarciami i odciskami.

Tym, co zapewnia skarpetom Bridgedale wyjątkowość, jest unikalna technologia WoolFusion®, umożliwiająca łączenie ze sobą w specyficzny sposób włókien naturalnych i syntetycznych, aby wydobyć z każdego z nich największe zalety. Podstawą jest wysokiej jakości wełna. To ona odpowiada za optymalną termikę, a także miękkość skarpet. Połączenie jej z włóknami Endurofil™ pozwoliło znacząco podnieść ich wytrzymałość, na co ma również wpływ zastosowany nylon. Całość została uzupełniona niewielkim dodatkiem elastanu, co pozwala zachować optymalne dopasowanie do stopy. Idealne proporcje poszczególnych włókien i ich najwyższa jakość odpowiadają za wyjątkowe właściwości użytkowe, które przekładają się na wygodę noszenia w wymagających, górskich warunkach.

Użyte materiały to jednak nie wszystko w przypadku skarpet trekkingowych. Niezmiernie ważna jest również konstrukcja całości, a więc zastosowanie odpowiednich paneli i stref w poszczególnych miejscach. Szczególnie wyróżniają się tutaj okolice palców i pięty, które są grubsze, przez co pełnią podwójną rolę. Po pierwsze zwiększają wytrzymałość skarpet, a po drugie oferują skuteczną amortyzację, co przekłada się na maksymalną wygodę podczas pokonywania długich dystansów. Kolejnym ważnym elementem konstrukcyjnym są ściągacze, których zadaniem jest utrzymywanie skarpety w jednym miejscu i zapobieganie jej przekręcaniu się w czasie marszu. Umieszczono je tradycyjnie w górnej części skarpety, ale również w śródstopiu, dzięki czemu całość doskonale opina stopę na każdym etapie wędrówki.

Damskie skarpety Bridgedale WoolFusion Trekker to model, który zapewni wiele niezapomnianych wrażeń na szlakach całego świata.

Skład: 44% wełna new wool, 38% nylon (poliamid), 17% Endurofil™ (polipropylen), 1% Lycra® (elastan)

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z