Skarpety Trail Sport Lt T2 Merino Cool

dostawa do 48 godzin
79,99 
Wybierz rozmiar kominów:
darmowa wysyłka od 250 zł
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Świetnie oddychające, lekkie skarpety idealne na lżejsze trekingi w lecie.

Bridgedale Trail Sport Lt T2 Merino Cool to świetne uzupełnienie lekkich butów trekingowych. Sprawdzą się podczas długich letnich wyjść w góry, zapewniając optymalny komfort termiczny dla Twoich stóp.

Nowoczesna konstrukcja hybrydowa zaprojektowana w celu podniesienia dopasowania, komfortu użytkowania i efektywności pracy na stopie. Powstanie takiej konstrukcji wymuszone niejako zostało przez pojawienie się na rynku lekkich butów trekkingowych, podczas używania których okazywało się, że istniejące do tej pory skarpety nie pozwalały na pełne wykorzystanie ich właściwości.

Dodatkowa amortyzacja w strategicznych miejscach została zapewniona przez zastosowanie wyściółki o podwójnej gęstości – T2. Ewentualny ucisk, który mógłby nastąpić ze strony sznurówek i języka butów, rozpraszany jest przez rozszerzoną powierzchnię wyściółki typu Dorsal Pad, umieszczonej na podbiciu i rozchodzącej się aż po przednią część śródstopia, tak aby owinąć kluczowe miejsca ucisku. Siatkowe panele wentylacyjne umożliwiają utrzymanie stopy suchej, zapewniając relatywne uczucie chłodu i komfortu pozwalając użytkownikowi na całodzienne pokonywanie szlaku.

  • Użyte materiały: 41% Nylon (poliamid), 29% Wełna Merino, 29% Endurofil (polipropylen), 1% Lycra® (elastan)

Zobacz również