SL1045M Bezrękawnik męski 3D PRO czarny

wysyłka do 48 godzin
99,00  105,49 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz ROZMIAR :
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa
Męski bezrękawnik do biegania 3D PRO, który będzie Twoim najlepszym partnerem, przy zmiennych warunkach atmosferycznych.
Aby uzyskać tak wyjątkowe właściwości termoregulacyjne, musieliśmy stworzyć równie wyjątkową dzianinę. Struktura przypomina kształtem plaster miodu. Uzyskaliśmy w ten sposób większą powierzchnię odbioru wilgoci, wytworzonej w trakcie aktywności. Konstrukcja powstała na bazie wzmocnionej trójwymiarowej siatki, o przestrzennej budowie. Dzięki temu wytworzone i naturalnie ogrzane przez organizm powietrze, gromadzi się między skórą a koszulką bez rękawów do biegania, tworząc barierę cieplną, która nie pozwoli na przegrzanie oraz wychłodzenie. Jest wykonana bezszwowo, co uchroni Cię przed powstawaniem otarć i nieprzyjemnych podrażnień. Bezrękawnik treningowy idealnie dopasuje się kształtu Twojej sylwetki, podkreślając jej sportowy charakter, nie krępując przy tym ruchów. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych.
 
Męska koszulka do biegania 3D PRO odpowiednio zabezpieczy Cię na każdym treningu czy zawodach.
Bieganie, nie jedno ma oblicze. Możesz biegać rekreacyjne utrzymując dobrą formę ogólną, możesz również biegać wielogodzinne biegi ultra w górach. Niezależnie od preferowanego rodzaju biegu, wszystkich biegaczy łączy pasja i miłość do tego sportu. Dlatego firma Brubeck chce jak najlepiej wyposażyć Cię w odzież i bieliznę termoaktywną, przez cały rok i w każdych warunkach atmosferycznych. Wybierając nasz męski termoaktywny bezrękawnik do biegania, zapewnisz sobie najlepszą ochronę gdy pogoda zmienia się za oknem. Unikniesz ubierania dodatkowych warstw, z które będą służyć za niepotrzebny balast, zamiast pomagać. W kolekcji ATHLETIC znajdziesz legginsy i spodenki do biegania, które wraz z koszulką do biegania bez rękawów stworzą kompletny strój biegowy na zmienną pogodę.
 
Czym różni się męski bezrękawnik od poprzedniego modelu?
W nowej kolekcji wprowadziliśmy nowe kolory. Poszerzyliśmy koszulki w każdym rozmiarze. Powiększyliśmy dekolt i zmieniliśmy jego wykończenie.
 
Specyfikacja
  • Gramatura 170 g/m2
  • Skład 60% polipropylen, 40% poliamid

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z