Smell Well Wkładki do butów zabijające przykry zapach

dostawa do 48 godzin
34,00  39,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
darmowa wysyłka od 150 zł
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

SmellWell
to rewolucyjny i łatwy do użycia produkt, który nie tylko usuwa przykry zapach, ale skutecznie udaje się do źródła problemu i eliminuje go! Poprzez pochłanianie wilgoci i usuwanie zapachu, SmellWell eliminuje problem i pozostawia świeży, czysty zapach.
Produkty, które wykorzystują silne perfumy tylko ukrywają zapach na chwilę; ważne jest, aby właściwie radzić sobie z tym problemem i go wyeliminować. Czasami może nawet gorzej, połaczyć zapach perfum z istniejącym przykrym zapachem. Dlatego SmellWell został stworzony. Nie byliśmy zadowoleni z wyników tych produktów, które istniały na rynku.

 

SmellWell chodzi o proste i skuteczne rozwiązanie, które zajmuje się problemem, a nie tylko próbą ukrycia go. SmellWell jest pozytywnym produktem specjalnie zaprojektowanym, aby radzić sobie ze złym zapachem, i to działa!

Kolorowe i przyjazne dla środowiska

SmellWell jest dostępny w wielu kolorach i wzorach i działa świetnie na wszystkim, od butów, sprzętu sportowego, ubrań roboczych, torb sportowych, rękawice. Badania pokazują, że jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów, antyalergiczne i przyjazne dla środowiska.

 

Zobacz również
Współpracujemy z