Środek przeciwko owadom Mugga spray DEET 50%

wysyłka do 48 godzin
29,00 
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Bardzo skuteczny, sprawdzony środek odstraszający wszelkiego rodzaju owady kąsające, takie jak komary (w tym tropikalne), meszki, muchy końskie (bąki) oraz moskity. Substancja czynna to DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) w różnych stężeniach. W zależności od stężenia substancji czynnej odstrasza owady od sześciu do dziewięciu godzin w klimacie umiarkowanym. Mleczko w kulce przeznaczone jest do smarowania odkrytych części ciała i zapewnia ochronę nawet do dwunastu godzin. Polecane do użytku leśnikom, wędkarzom oraz osobom narażonym na kontakt z owadami kąsającymi. 

Stężenie 50% jest przeznaczone głównie do używania w klimacie tropikalnym i do ochrony przed owadami tropikalnymi. Stosowany w klimacie umiarkowanym zapewnia ekstremalnie skuteczną ochronę nawet do dwunastu godzin. UWAGA! Przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia! Stosować raz dziennie! Nie stosować u dzieci i kobiet w ciąży! Nie stosować na twarz! NIE APLIKOWAĆ na plastik i tworzywa sztuczne, w tym ubranie! 

 

 

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z