TA1055W Bezrękawnik damski 3D PRO fuksjowy

Towar chwilowo niedostępny.
99,00  129,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Gdy masz zaplanowany trening, nie rezygnujesz z niego nawet, jeśli pogoda się pogorszy? To pokazuje, że masz charakter prawdziwego sportowca. Każdy sportowiec, niezależnie od poziomu doświadczenia musi mieć odpowiednią ochronę termiczną w postaci termoaktywnej odzieży dla biegaczy. Wychodząc na trening, pogoda lubi się często zmieniać. Co wtedy? Stworzyliśmy damski bezrękawnik do biegania 3D PRO, który świetnie radzi sobie w zmiennych warunkach atmosferycznych. Co w nim takiego wyjątkowego?

Damski bezrękawnik dla biegaczek wykonany w technologii 3D.
Czym jest technologia 3D i dlaczego tak dobrze sprawdza się w zmiennych warunkach pogodowych? Jest to konstrukcja, która powstała na bazie modelu wzmocnionej, trójwymiarowej siatki, o przestrzennej budowie. Struktura, kształtem przypomina plaster miodu, zwiększając tym samym powierzchnię odbioru wilgoci. Taka budowa dzianiny, umożliwia gromadzenie się powietrza ogrzanego naturalnym ciepłem ciała, między powierzchnią skóry a koszulką sportową 3D PRO. Zapewni utrzymanie optymalnej temperatury ciała, nie pozwoli na wychłodzenie oraz na przegrzanie w trakcie treningu. Bezszwowe wykończenie zapobiegnie powstawaniu podrażnień i nieprzyjemnych otarć. Damska koszulka bez rękawów dopasuje się do Twojej sylwetki, podkreślając jej sportowy charakter. Pozwoli również na pełnię ruchów, niezależnie od intensywności ćwiczeń.

Damska koszulka bez rękawów do biegania na zmienne warunki atmosferyczne.
Często gdy wychodzisz rano na trening lub zaczynasz zawody biegowe jest dużo chłodniej, niż w następnej części dnia. Aby nie zabierać ze sobą nie potrzebnie kilku warstw odzieży termoaktywnej, z którą później jest tylko kłopot, idealnym wyborem jest koszulka do biegania 3D PRO. Zastąpi nam na początku biegu drugą warstwę, a gdy zrobi się cieplej, jej termoregulacyjne właściwości nie pozwolą na przegrzanie. Sprawdzi się w rekreacyjnym bieganiu po mieście, w biegach OCR, w biegach ultra i maratonach. W kolekcji ATHLETIC znajdziesz legginsy do biegania, które wraz z funkcjonalnym damskim bezrękawnikiem stworzą kompletny stój biegowy.

 

 

Gramatura 170 g/m2
Skład 60% polipropylen, 40% poliamid

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z