Uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum Harness - kingfisher rozmiar L

wysyłka do 48 godzin
199,99  289,99 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

​Dla wszechstronnych wspinaczy, którzy wiedzą, że czas spędzony na majstrowaniu przy pętlach udowych i dopasowywaniu zaciśniętego paska jest czasem straconym, Black Diamond Momentum zapewnia konstrukcję oszczędzającą czas dla wszystkich stylów wspinaczki.

  • Uprząż sprawdzi się świetnie dla wspinaczy na każdym poziomie zaawansowania;
  • Klamra pasa biodrowego Speed Adjust przyspiesza zakładnaie uprzęzy. 
  • Cztery szpejarki sprzętowe;

 

trakFIT

Bez klamry, bez kłopotów — trakFIT to prosta i bezpieczna, opatentowana innowacja do regulacji pętli udowych, która wykorzystuje suwak do szybkiego i łatwego dopasowania.

Aby zacisnąć lub poluzować, po prostu przesuń suwak wzdłuż taśmy pętli udowej.

 


Konstrukcja dwurdzeniowa

Konstrukcja Dual Core łączy w sobie wspierającą, a jednocześnie lekką konstrukcję z wyjątkowo wygodnym rozkładem obciążenia, składającym się z paska OpenAir, który wykorzystuje dwa oddzielne paski taśmy na zewnątrz ramy i wspierającą wkładkę pośrodku, aby zapewnić maksymalną oddychalność. Pętle udowe wykonane z pojedynczego pasma nylonu o dużej wytrzymałości na rozciąganie na całej szerokości zapewniają całkowite wsparcie i wygodę podczas zawieszania w uprzęży.

 

Rozmiar S: pasa biodrowy: ok. 69-76 cm  pętle udowe: ok. 46-56 cm;

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z