UPRZĄŻ WSPINACZKOWA OCUN NEON - GREEN S

wysyłka do 48 godzin
299,99  369,99 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Uprząż wspinaczkowa damska Ocun Neon 3 powstała z myślą o aktywnych kobietach, które swój wolny czas z chęcią spędzają w skałach lub na panelu. W konstrukcji uwzględniono specyfikę kobiecej sylwetki, co przekłada się na wygodę w trakcie pokonywania wymagających dróg. Uprząż jest w pełni regulowana, co jest niezwykle praktyczne.

Zarówno pas biodrowy jak i pętle udowe zostały odpowiednio wyściełane dla wyższego komfortu użytkowania uprzęży tak w trakcie wspinania jak i wiszenia na stanowisku czy podczas zjazdu. Wyściółka oferuje pożądaną oddychalność, przestrzeń pomiędzy wzmocnieniami zawiera otwory wentylacyjne pokryte perforowaną mikrofibrą.

Pas biodrowy damskiej uprzęży Ocun Neon 3 jest zbudowany z dwóch rozdzielonych taśm, co przekłada się na komfort podczas dłuższego wspinania, pozwalając na właściwą dystrybucję działających na wspinacza sił. Konstrukcja pętli udowych „D” umożliwia uzyskanie odpowiedniego poziomu wygody.

System łączący pętle udowe z pasem biodrowym został zaprojektowany dla maksymalnego bezpieczeństwa oraz redukcji ryzyka popełnienia błędu podczas wiązania się liną. Tylne pasy łączące pętle udowe z pasem biodrowym można w razie potrzeby wypiąć, co przydaje się w górskiej działalności.

CE: V
EN: 12277
Klamry nogawek: Slide Lock
Klamry pasa: Slide Lock
Przesuwny pas: ---
Rozmiary: XS, S, M, L
Szpejarki: 4
Typ: C
Uchwyt sprzętowy: ---
UIAA: V
Wyściełane nogawki: V
Wyściełany pas: V
 

 

Pas biodrowy: , S: ~ 67-77 cm, 
Pętle udowe: , S: ~ 48-53 cm, 

 

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z