Zestaw via ferrata Climbing Technology VF-Kit Classic

wysyłka do 48 godzin
799,99  854,99 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
bezpieczne płatności
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

 

Obowiązkowe wyposażenie każdego miłośnika aktywności na żelaznych drogach. W komplecie znajdziemy niezbędne elementy: lonżę, uprząż oraz kask wspinaczkowy.

Lonża wyposażona w absorber energii mający za zadanie pochłonąć siłę odpadnięcia. Dwa karabinki o ergonomicznym kształcie pozwalają na sprawne przepinanie między przeszkodami. Uprząż dba o komfort podczas poruszania się za sprawą szerokiego pasa biodrowego o dużym zakresie regulacji. Dwie szpejarki pozwolą na umieszczenie potrzebnego dodatkowego sprzętu. Kask zadba o ochronę głowy podczas aktywności. Otwory wentylacyjne wspierają cyrkulację powietrza. Klipsy umożliwiają zamocowanie latarki czołowej, a wewnętrzna wyciągana wyściółka może być wyprana, zapewniając higieniczne i komfortowe noszenie kasku.

Obwód pasa biodrowego: od 60 do 110 cm

Obwód pętli udowych: od 35 do 75 cm

Oryginalny symbol: 2K106AF10B

 

 

Kask Galaxy:

Wszechstronny model, doskonały do różnorodnych aktywności takich jak wspinaczka, wspinaczka lodowa, canyoning oraz via ferraty. Jego hybrydowa konstrukcja skorupy łączy w sobie zewnętrzną powłokę ABS i wewnętrzną warstwę EPS. Dolny profil zwiększający powierzchnię ochrony przed uderzeniem. Otwory wentylacyjne zwiększają cyrkulację powietrza. Możliwość zamontowania latarki czołowej. Symetryczny system regulacji za pomocą paska z klamrami. 
 
Zakres regulacji: 54-62 cm.
Oryginalny symbol produktu: 6X92407AS1

Uprząż Explorer:

Climbing Technology Explorer to model, który zachwyca pełnym zakresem regulacji, niską wagą, wysoką wytrzymałością oraz łatwością zakładania. Świetnie spełni swoje zadanie w trakcie pokonywania via ferraty, podczas kursu wspinaczkowego czy w parku linowym. To jeden model przeznaczony do szerokiej gamy aktywności. W prosty i szybki sposób można dopasować ją do indywidualnych preferencji użytkownika, jego sylwetki, ubioru oraz rodzaju około górskiej działalności. Pas biodrowy oraz pętle udowe zostały tak zaprojektowane, by zagwarantować niezbędną wygodę w każdych warunkach. Punkt centralny został powiększony oraz wyróżniony pomarańczowym kolorem. Pozwala to uniknąć popełnienia błędu przez początkujących wspinaczy i turystów. Został on skonstruowany dla osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, także w razie odpadnięcia. Pomaga on także utrzymać optymalną pozycję w trakcie pokonywania via ferraty lub wspinaczkowej drogi. Dwie obszerne szpejarki umożliwią w prawidłowy sposób rozmieścić sprzęt na uprzęży.

Symbol produktu: 7H106AF01

 

 

 

Wymiary: 

Pas: 60 cm -110 cm

Biodra: 35-70 cm 

Waga: 400 g 

 

 

Lonża K-slider:

Climbing Technology Classic-K Slider została stworzona do poruszania się po via ferratach. Absorber energii Slider pozwoli użytkownikowi na nieustanną kontrolę stanu lonży, co wpływa na wzrost jego bezpieczeństwa. Karabinki K-Classic z lekkich stopów z automatycznym zamkiem zostały zabezpieczone gumowym elementem Fixit. Pomaga on utrzymać je we właściwej pozycji. Solidne karabinki K-Classic są wykonane z lekkich stopów, posiadają automatyczny zamek oraz system Catch-Free. Cechuje je duży prześwit, a ich rozmiar jest optymalny, co ułatwia wpinanie i sprawia, że wygodnie leżą w dłoni. By karabinki nie rotowały w trakcie użytkowania posiadają gumowy Fixit, który utrzyma je w optymalnej pozycji. Dwa elastyczne ramiona wspomagają szybkie i wygodne przepinanie. Są niezależnie połączone z absorberem, tworząc konstrukcję w literę Y. Pętlę, która łączy absorber z ramionami umieszczono centralnie, może ona również służyć jako dodatkowy punkt, do asekuracji podczas dłuższej przerwy na odpoczynek. Pokrowiec na absorber jest kompaktowy i wykonany z mocnego materiału, posiada również zamek. Absorber pochłania energię przy locie osoby w przedziale wagowym 40-120 kg. W zestawie znajduje się pokrowiec na lonżę. produkt posiada certyfikację: CE 0333 EN 958:2017 UIAA.

Symbol produktu: 2K107AF08BSCTST

 


Waga ok. 480 g

Wytrzymałość do 120 kg

 

 

pobierz formularz

 

 
<div id="ak_returns_banner_804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></div><script src="https://cdn.allekurier.pl/mail-box/banner.js?hid=804520b5-91cb-441d-8e56-abd30ead0e89"></script>
Zobacz również
Współpracujemy z