Termos Esbit Polar Vacuum Flask 1L

dostawa do 48 godzin
99,00  109,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
darmowa wysyłka od 250 zł
łatwe i bezproblemowe zwroty
profesjonalny kontakt i obsługa
szybka dostawa

Niezwykle charakterystyczny termos z wyróżniającym się jasnym lakierem, to propozycja firmy
Esbit dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowego termosu turystycznego.

 Marka Esbit jest doskonale znana z najwyższej jakości termosów oraz innego ekwipunku turystycznego. Jej produkty są doceniane przez wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu za bardzo wysoką jakość wykonania i stosowanie najlepszych dostępnych materiałów.
W przypadku wersji Polar dodano do tego niestandardowy lakier w białym kolorze z lekkim perłowym połyskiem, dzięki czemu z pewnością wyróżni się na tle konkurencji. Podobnie jak inne model, także Polar Vacuum Flask wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Podwójne ścianki z próżnią pomiędzy nimi gwarantują doskonałą izolację od warunków panujących na zewnątrz. Dzięki temu termos bardzo długo utrzymuje temperaturę nalanego płynu.

W zimie pozwoli dłużej delektować się gorącym napojem, a w lecie chłodnym. Dzięki długiemu utrzymywaniu temperatury herbata będzie równie smaczna na początku, jak i na końcu wycieczki. Górna zakrętka spełnia jednocześnie rolę izolowanego kubka. Załączenie drugiego kubeczka, wykonanego z tworzywa, pozwala na korzystanie z termosu przez dwie osoby, dzięki czemu w czasie przerw można się wspólnie cieszyć gorącym napojem. Producent stawia przed użytkownikiem możliwość wyboru rodzaju stosowanego korka- załączane są bowiem ich dwa rodzaje.

Zakręcany- to ulubiony wybór miłośników sprawdzonych rozwiązań i przyzwyczajonych do tradycyjnych patentów. Nowoczesny korek z przyciskiem to z kolei ukłon w stronę zwolenników jak największego komfortu na szlaku. Jedno kliknięcie i termos jest otwarty, drugie- i całość jest zamknięta. Model zaprojektowany dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowego termosu, który zapewni doskonałą izolację i wygodę obsługi w czasie częstego użytkowania. Pojemność: 1 l Waga: ok. 570 g

Zobacz również